Domprofil.pl Budowanie Domów Kraków i Małopolska

Instalacje wodno-kanalizacyjne

instalacje wodno kanalizacyjne kraków

Nasza firma budowlana Domprofil prowadzi kompleksowe prace, dzięki czemu możesz mieć pewność, że o całokształt inwestycji troszczy się jeden, zaufany wykonawca. Tym samym unikniesz problemów z koordynacją poszczególnych ekip oraz łatwiej skalkulujesz koszty. Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej wewnętrznej i zewnętrznej w domach to jeden z elementów naszej oferty. Pracujemy na terenie Krakowa i małopolski.

Instalacja wodociągowa zewnętrzna

Domprofil wykonuje prace związane z połączeniem budynku z przyłączem. Instalacja wodociągowa zewnętrzna układana jest odpowiedniej głębokości, na podsypce z piasku, z zachowaniem spadku w stronę przewodu ulicznego. Koszt wykonania prac w dużej mierze zależny jest od odległości i głębokości wykopu pod wodociąg. Należy uwzględnić również cenę przyłączenia się do sieci wodociągowej.

W naszej ofercie znajdują się także usługi kopania i montażu szamba, przydomowej oczyszczalni ścieków czy studni. Podobnie jak w przypadku zewnętrznych rur wodociągowych, koszt wykonania takich inwestycji zależy od warunków panujących na działce, a wstępny budżet możemy określić po rozmowie z inwestorem.

Wewnętrzna instalacja wodociągowa

Domprofil zajmuje się kompleksowym montażem zaworów, rur, zlewozmywaków i innych elementów sieci wodno-kanalizacyjnej. Instalacja wodociągowa wewnętrzna jest kluczowa do prawidłowego funkcjonowania domu, toteż korzystamy jedynie z wysokiej jakości materiałów, gwarantującą bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Wewnętrzna instalacja wodno-kanalizacyjna w domu to koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych, który zależny jest od kilku czynników, między innymi: rodzaju ogrzewania, metrażu i liczby kondygnacji, technologii, w której został postawiony budynek czy liczby punktów hydraulicznych. Dokładny kosztorys ustalamy indywidualnie z każdym inwestorem po dokładnym zapoznaniem się z projektem domu.

Zapraszamy do zakładki „Kontakt”, w której czeka na Ciebie formularz oraz nasze dane teleadresowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i umówimy się na spotkanie w celu omówienia szczegółów dotyczących wykonania zewnętrznej i wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej w Twoim domu.

Call Now Button