Domprofil.pl Budowanie Domów Kraków i Małopolska

Instalacje elektryczne

Domprofil zajmuje się budową kompleksowo – od prac ziemnych, po prace wykończeniowe. Montaż instalacji elektrycznej w domu szkieletowym to jedna z naszych specjalności! Zapraszamy do skorzystania z naszego 35-letniego doświadczenia.

W jakich domach wykonujemy instalacje?

Przez przeszło trzy dekady działalności zdobyliśmy doświadczenie w pracy z budynkami różnego typu. Wykonanie instalacji elektrycznej możliwe jest w każdym domu jednorodzinnym: szkieletowym, z bali, murowanym, parterowym i piętrowym oraz w większych budynkach usługowych.

Jak wygląda montaż instalacji elektrycznej w domu?

Prawidłowe rozmieszczenie kabli i gniazdek ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo domowników. Układanie instalacji elektrycznej w domu to zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom. Prawidłowe funkcjonowanie urządzeń zasilanych z sieci będzie zależało od tego, czy montaż okablowania został przeprowadzony w odpowiedni sposób. Instalacja elektryczna w domu szkieletowym różni się nieco od tej w budynku murowanym. W każdej opcji jednak kluczowy jest jej montaż z zachowaniem odpowiedniego rozkładu. Kable powinny być układane pionowo lub poziomo, w odpowiedniej odległości od drzwi i okien.

Profesjonaliści Domprofil nie szukają dróg na skróty – każda instalacja układana jest tak, by zapewnić mieszkańcom maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz bezawaryjną pracę wszelkich sprzętów. W oparciu o nasze doświadczenie jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko wykonanie okablowania zgodnie z projektem, ale i doradztwo najlepszego dla Klienta rozwiązania.

Specjaliści od instalacji elektrycznej z małopolski

Świadczymy usługi układania okablowania dla Klientów z Krakowa i okolic. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę. Oddanie montażu instalacji elektrycznej w nasze ręce to gwarancja profesjonalizmu, najwyższej jakości zastosowanych elementów oraz terminowego wykonania zadania.

Serdecznie zapraszamy Klientów z małopolski do kontaktu z nami. Chętnie omówimy wszelkie wątpliwości dotyczące wykonania prac w Twoim domu szkieletowym czy murowanym.

Call Now Button