Domprofil.pl Budowanie Domów Kraków i Małopolska

Instalacje grzewcze

instalacje ogrzewania domu małopolska

Domprofil świadczy kompleksowe usługi związane z budową domów jednorodzinnych w różnej technologii. Możesz zlecić nam między innymi wykonanie instalacji grzewczej, którą montujemy sprawnie i korzystając wyłącznie z profesjonalnych narzędzi i elementów. Sprawdź, jak wiele zaoszczędzisz dzięki naszym kompleksowym usługom budowlanym, które świadczymy na terenie Krakowa i całej małopolski!

Ciepło w Twoim domu

Nasz zespół fachowców wykonuje montaż instalacji grzewczej różnego rodzaju: CO z kotłami gazowymi lub z piecem na paliwo stałe oraz nowoczesne ogrzewanie na podczerwień. Każdy z nich ma swoje zalety, a wybór odpowiedniego systemu zależeć będzie między innymi od specyfiki budynku, jego lokalizacji czy kwoty, jaką inwestor chce przeznaczyć na ten etap budowy.

Na wykonanie CO wciąż decyduje się wiele osób. Na rynku dostępne są kotły opalane węglem kamiennym, peletem czy brykietem. To one generują ciepło, które następnie rozprowadzane jest po budynku za pomocą systemu rur, rozdzielaczy, pomp i zasobników. Instalacje centralnego ogrzewania kończą grzejniki bądź ogrzewanie podłogowe, które oddają ciepło do pomieszczeń.

Domprofil zajmuje się każdym etapem montażu instalacji CO, od pomocy w wyborze odpowiednich kotłów i pozostałych elementów, aż po ich fachowe podłączenie. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie są gwarancją solidne wykonanych prac, które zaowocują długoletnią żywotnością instalacji grzewczej w Twoim domu.

instalacje grzewcze kraków

Ogrzewanie na podczerwień

Ten rodzaj ogrzewania wykorzystuje zjawisko promieniowania. Warto zaznaczyć, że podczerwień nie podgrzewa powietrza, a ciała stałe znajdujące się we wnętrzu — ściany, ludzi, meble itd. Fakt ten może być korzystnie odbierany przez osoby, które borykają się z alergiami oddechowymi. Rozwiązanie to jest często wykorzystywane w budownictwie pasywnym i energooszczędnym. W Domprofil zajmujemy się także wykonywaniem tego rodzaju ogrzewania.

Serdecznie zapraszamy Klientów z małopolski do kontaktu z nami. Chętnie omówimy wszelkie wątpliwości dotyczące wykonania prac w Twoim domu szkieletowym czy murowanym.

Call Now Button